NaKafe.cz
NaKafe.cz    Úvod |  Nabídka káv |  Sypané čaje |  Kávovary Jura |  Kávovary Nivona |  O nás |  Obchodní podmínky
Novinky

Osobní doručení za 50Kč:
Praha - Holešovice, Trója
Prosek, Letňany, Ďáblice


Možnost objednání po 0,5 Kg.
Váhu uveďte v poznámce.


Akce
Při objednání 2 Kg kávy
vzorek 25g zdarma.

Doprava zdarma:
Klecany a okolí
Praha Kobylisy, Dolní Chabry

Jura ENA 7 black

     

ENA 7 Black - přednosti

Aroma Boost
Systém Aroma Boost namele maximální možnou dávku kávy, kterou slisuje pod vyšším tlakem přímo ve spařovací jednotce. Pro vlastní extrakci užije optimální podmínky co do teploty a množství vody tak, aby výsledkem bylo skutečně dokonale silné espresso.

Přímou cestou ke kávovému zážitku
Kávovar Jura ENA7 umožňuje samostatně nastavit individuální nápoje pod každé z programovatelných tlačítek. Pouhým stiskem daného tlačítka tak získáte klasické espresso, velké lungo nebo extra silné ristretto.


Režim nulové energetické spotřeby
Tato patentovaná technologie odpojí přístroj při vypnutí zcela od elektrické sítě. To znamená, že Jura ENA7 nemá žádnou spotřebu v režimu standby.

Otočná a nastavitelná kávová výpusť
Kávová výpusť ENA 7 může být nastavena pro přípravu jedné nebo dvou espreso káv pouhým otočením. Výška je jednoduše nastavitelná pro právě Váš typ šálku od 65 do 111 mm. Skvěle vypadá, skvěle funguje.

Multibarevný český textový displej
Jura ENA je vybavena textovým displejem s možností podsvícení ve třech barvách. Přístroj tak dokonale zapadne do Vašeho interiéru. Barvy Vám ukáží stav Vašeho kávovaru ENA. Vše je velmi jednoduché a díky českému menu přehledné.

Čištění jedním tlačítkem
Přístroj Jura ENA 7 má vestavěné automatické čistící programy. Inteligentní elektronika a vlastní diagnostika kávovaru Ena se postará o dokonalou údržbu přístroje.

ENA 7 Black – výbava
Kávovar Jura ENA 7 je základní ceně vybaven uvítacím balíčkem s výbavou pro údržbu Vašeho kávovaru (čistící tablety, filtr Claris…), automatickým cappuccinátorem, tryskou na horkou vodu, tištěným manuálem v českém jazyce s tipy baristy pro ještě lepší kávu.


Cena: 19.090,- Kč

Olga Šimšíková, tel. +420 606 915 190, e-mail: obchod@nakafe.cz